PAST WINNERS

2018 Winners

Jasdeep Sandhu
Jasdeep Sandhu

Global Category Leader Digital and Tech Innovation

GSK

Alfredo Ramirez
Alfredo Ramirez

Principal Supply Chain Subcontracts

Northrop Grumman Corporation

Amanda Kachinsky
Amanda Kachinsky

Sourcing Manager Procurement

Bluebird Bio

Angela Monzo
Angela Monzo

Commodity Manager

United States Steel Corporation

Brittney Manzagol
Brittney Manzagol

Category Activation Manager

Danone North America

Brooks Williamson
Brooks Williamson

Area Logistics Coordinator

Shell

Charlotte Delepine
Charlotte Delepine

Sr. Management, Procurement COE - Project Management: Mergers, Acquisitions, & Divestitures

GSK

Daniela Osio
Daniela Osio

Senior Buyer- Warehousing, Barge and Transloading

DuPont

Elizabeth Skipor
Elizabeth Skipor

Consultant

Source One, a Corcentric Company

Eric Burlingame
Eric Burlingame

Logistics Engineering Manager

The Volvo Group

Eric Solomon
Eric Solomon

Manager Global Logistics, Logistics Services

Starbucks

Fan Yang
Fan Yang

Contracting Officer & Team Lead

UNITED STATES POSTAL SERVICE

Grace Gunner
Grace Gunner

Sr. Sourcing Consultant II, Interim Head of Australia Procurement, Head of Investments Procurement

MetLife

Gregory Warnert
Gregory Warnert

Logistics Strategy Lead

Shell

Jennifer Gee
Jennifer Gee

Supply Chain Manager

Northrop Grumman Corporation

Jennifer Lada
Jennifer Lada

Director, R&D Procurement — Clinical Research Organizations

GSK

Jonathan Moss
Jonathan Moss

Subcontracts Administrator

Northrop Grumman Corporation

Josh Tafoya
Josh Tafoya

Manager, Indirect Supply Chain, IT

The Boeing Company

Justin Franklin
Justin Franklin

Sr. Manager, North America International Logistics

Baker Hughes, a GE Company

Kaitlyn Krigbaum
Kaitlyn Krigbaum

Strategic Sourcing & communications Consultant

Source One, a Corcentric company

Kevin Wolcott
Kevin Wolcott

Supply Chain Manager

Shell

Marana Matrozza
Marana Matrozza

Commodity Manager, Global Procurement

United States Steel Corporation

Pitipon Rodruan
Pitipon Rodruan

Procurement Agent

The Boeing Company

Q. Pella Borh
Q. Pella Borh

Graduate Supply Chain Intern

CPC

Rosalyn Nye
Rosalyn Nye

Category Manager

United States Steel Corporation

Ryan Holcomb
Ryan Holcomb

Analytics Manager

A. T. Kearney

Sara Kim
Sara Kim

Associate Director, Supply Chain Proposal Strategy & Operations

Leidos

Sarah Chrobak
Sarah Chrobak

Complex Leader – Kansas City Plant

Owens Corning

Scott Rownd
Scott Rownd

Manager, Ingredient Category Management

The Hershey Company

Taryn Smith
Taryn Smith

Buyer

Anthem Inc

2017 Winners

Charlotte de Brabandt, Megawatt Winner

Johnson & Johnson

Schaffhausen, Switzerland

Manuel Allendesalazar

Teva Pharmaceuticals

Madrid, Spain

Mitchell Agee

Boeing Company

North Charleston, South Carolina

Meer Parekh

Dover Fueling Solutions

Downers Grove, Illinois

Ajay Kumar Arjunan

Dell

Singapore

Joshua Pratt

United States Steel Corporation

Pittsburgh, Pennsylvania

Neta Berger

Google

Mountain View, California

Conor Quarry

IBM

Research Triangle Park, North Carolina

Steven Clowney

National DCP, LLC

Duluth, Georgia

Elizabeth Richter

Flex, Inc.

San Jose, California

Rhiana Gallen

Denver Water

Denver, Colorado

Tanner Ryan

Shell Trading (US) Company

New Orleans, Louisiana

Chelsey Graham

United States Steel Corporation

Pittsburgh, Pennsylvania

Daniel Sanchez

Aquanima

Boston, Massachusetts

Jordan Haller

ExxonMobil

Spring, Texas

Sharndeep Singh

Johnson Controls

Milwaukee, Wisconsin

Luis Huazano

Northrop Grumman

El Segundo, California

Lauren Sylvester

United States Postal Service

Washington DC

Trenton Lara

Pacific Gas and Electric

San Ramon, California

Nicholas Ulmen

3M Company

Maplewod, Minnesota

Chang Liu

Royal Phillips

Highland Heights, Ohio

Keith Unton

The Hershey Company

Bentonville, Arkansas

James Lorditch

Curtiss-Wright Engineered Pump Division

Bethlehem, Pennsylvania

Patrique Vielle

Renew Design Inc.

Winston Salem, North Carolina

Blake Malburg

AbbVie

Mettawa, Illinois

Lisa Weaver

E.I. du Pont de Nemours and Company

Wilmington, Delaware

Madeline Martin

Mars Petcare NA

Franklin, Tennessee

Hilary Wendt

Shell Exploration and Production Company

Houston, Texas

Caitlin Michaelis

Anthem, Inc.

Indianapolis, Indiana

Leah Williams

Northrop Grumman

Linthicum, Maryland

2016 Winners

Dan Kaskinen
Dan Kaskinen, Megawatt Winner
Sonic Automotive, Inc.
Charlotte, North Carolina
Andrew Bagni
Andrew Bagni
General Dynamics Mission Systems
Fairfax, Virginia
Andrew Boone
Andrew Boone
Graphic Packaging International
Atlanta, Georgia
Gerardo Cabrera
Gerardo Cabrera
Flex
Guadalajara, Mexico
Kiara Conde
Kiara Conde
Shell Exploration and Production Company
Houston, Texas
Kiara Conde
Abhishek “Abhi” Dahiya
Dell Technologies
Round Rock, Texas
Amanda DeCook
Amanda DeCook
A.T. Kearney
London, England
Sarah DiPietro
Sarah DiPietro
3M Company
St. Paul, Minnesota
John Fowler
John Fowler
Halliburton
Spring, Texas
Jonathan “Jon” Futryk
Jonathan “Jon” Futryk
Crown Equipment Corporation
New Bremen, Ohio
Anthony Garwood
Anthony Garwood
GE Aviation
Gran Rapids, Michigan
Corey Gustafson
Corey Gustafson
Deluxe Corporation
Shoreview, Minnesota
Nicholas “Nick” Imison
Nicholas “Nick” Imison
Northrop Grumman Systems Corp.
San Diego, California
Elaine Jolliff
Elaine Jolliff
U.S. Postal Service
Washington, D.C.
Elaine Jolliff
Teddy Lee Knox
Zipline Logistics
Columbus, Ohio
Peter LaFave
Peter LaFave
Anthem, Inc.
Thousand Oaks, California
Lisa Marie
Lisa Marie
Arconic (formerly Alcoa Inc.)
Pittsburgh, Pennsylvania
Bryan Meyer
Bryan Meyer
Owens Corning
Toledo, Ohio
Matthew “Matt” Montana
Matthew “Matt” Montana
Pacific Gas and Electric Company
San Ramon, California
Barbara Noseda
Barbara Noseda
Johnson & Johnson
Chesterbrook, Pennsylvania
Jeff Novak
Jeff Novak
U.S. Steel Corporation
Pittsburgh, Pennsylvania
Andrew Paulsen
Andrew Paulsen
SpaceX
Hawthorne, California
Blake Pryor
Blake Pryor
Chevron
Luanda, Angola
Bernadette Quiriconi
Bernadette Quiriconi
Fluke Corporation
Everett, Washington
Sara Robichaux
Sara Robichaux
Apache Corporation
Houston, Texas
Michaela Romanias
Michaela Romanias
DuPont
Wilmington, Delaware
Subhash Segireddy
Subhash Segireddy
Cisco Systems
San Jose, California
Ruchir Sud
Ruchir Sud
FCA US LLC
Auburn Hills, Michigan
Jaime Todd
Jaime Todd
American Red Cross
Charlotte, North Carolina
Tianhou “Tian” Zhong
Tianhou “Tian” Zhong
Coach, Inc.
New York, NY

2015 Winners

Amy Georgi
Amy Georgi, Megawatt Winner
Fluke Electronics
York, Pennsylvania
Kyle Alcorn
Kyle Alcorn
Zimmer Biomet
Warsaw, Indiana
Danielle Amico
Danielle Amico
Princeton University
Princeton, New Jersey
Seth Blaustein
Seth Blaustein
B-Stock Solutions
Redwood City, California
Michael Croasdale
Michael Croasdale
Source One Management Services, LLC
Willow Grove, Pennsylvania
Robert Dennis
Robert Dennis
Princeton University
Princeton, New Jersey
Megan Donoghue
Megan Donoghue
FXI
Media, Pennsylvania
Leah Elders
Leah Elders
ConAgra Foods
St. Louis, Missouri
Logan Ferguson
Logan Ferguson
DuPont,
Wilmington, Delaware
Christian Goehring
Christian Goehring
Avnet, Inc.
Chandler, Arizona
Sarah Harse
Sarah Harse
Johnson & Johnson
Raritan, New Jersey
Daniel Kelly
Daniel Kelly
Iowa State University
Ames, Iowa
Aisha Khan
Aisha Khan
Johnson & Johnson
New Brunswick, New Jersey
Amrish Lobo
Amrish Lobo
Baker Hughes Inc.
Houston, Texas
Leonardo Lopez
Leonardo Lopez
Johnson Controls, Inc.
Norman, Oklahoma
Jessica Mayhew
Jessica Mayhew
Parker Hannifin
Cleveland, Ohio
Grayson Mitchell
Grayson Mitchell
Fiat Chrysler Automobiles
Irvine, California
Jeff Monroe
Jeff Monroe
Texas Christian University
Fort Worth, Texas
Cara Navarre
Cara Navarre
Northrop Grumman
McLean, Virginia
Chinedum Nweze
Chinedum Nweze
John Deere
Davenport, Iowa
Caitlin O’Toole
Caitlin O’Toole
Stryker
San Jose, California
Max Pike
Max Pike
Haven
San Francisco, California
Michael Raezler
Michael Raezler
U.S. Postal Service
Washington, D.C.
Ross Scott
Ross Scott
Sandvik
Auburn Hills, Michigan
Kayla Six
Kayla Six
Anthem, Inc.
Thousand Oaks, California
Conrad Smith
Conrad Smith
Northrop Grumman Aerospace Systems
Rancho Bernardo, California
Andrew Tasselmyer
Andrew Tasselmyer
DuPont
Wilmington, Delaware
Leandra Taylor
Leandra Taylor
Shell Offshore Inc.
Houston, Texas
Michael Tomaro
Michael Tomaro
IDLife
Dallas, Texas
Debbi Wan
Debbi Wan
Cisco Systems, Inc.
San Jose, California

2014 Winners

Kathryn Conrad
Kathryn Conrad
Megawatt Winner

Shell Oil
Houston, TX
Nicholas Ammaturo
Nicholas Ammaturo
Hudson’s Bay Company
New York, NY
Natalie Andrasko
Natalie Andrasko
ConAgra Foods Inc.
St. Louis, MO
Alejandra Baptista
Alejandra Baptista
NuStar Energy
San Antonio,TX
Matthew Bauer
Matthew Bauer
City of Mesa
Mesa, AZ
Stephanie Bedard
Stephanie Bedard
Johnson & Johnson
New Brunswick, NJ
Jenna Benkula
Jenna Benkula
Glanbia Foods
Twin Falls, ID
Paul Boyer
Paul Boyer
Genentech, Inc. (F. Hoffmann-La Roche, Ltd)
South San Francisco, CA
Christina Butterworth
Christina Butterworth
Halliburton
Houston, TX
Erica Canlas
Erica Canlas
Johnson & Johnson
Skillman, NJ
Robert Cassin
Robert Cassin
Ingredion Incorporated
Westchester, IL
Erin Clancy
Erin Clancy
Mars Chocolate, North America
Hackettstown, NJ
Brian Dean
Brian Dean
General Dynamics C4 Systems
Scottsdale, AZ
Laura Dearborn Stearns
Laura Dearborn Stearns
Cisco
San Jose, CA
Christina DeKoning
Christina DeKoning
Northrop Grumman Systems Corp.
San Diego, CA
Aubrey Edwards
Aubrey Edwards
Alliance Data
Dallas, TX
Leah Halvorson
Leah Halvorson
Minneapolis Public Schools
Minneapolis, MN
Stephanie Kessler Thayer
Stephanie Kessler Thayer
Panera Bread
St. Louis, MO
Sarah Klemsz
Sarah Klemsz
The Boeing Company
Portland, OR
Andrew Lattof
Andrew Lattof
Xcel Energy
Denver, CO
Ryan Mulcrone
Ryan Mulcrone
E. I. du Pont de Nemours & Co.
Wilmington, DE
Arun Raman
Arun Raman
Caterpillar Inc.
Peoria, IL
Thomas Raterman
Thomas Raterman
Howard Hughes Medical Institute
Chevy Chase, MD
Tania Santiago-Mirabal
Tania Santiago-Mirabal
Millicom International Services
Coral Gables, FL
Amy Schwantner
Amy Schwantner
CBS Corporation
New York, NY
Pamela Ton
Pamela Ton
Northrop Grumman Systems Corporation
El Segundo, CA
Maren von Platen
Maren von Platen
Bayer HealthCare
Whippany, NJ
Jamie Walker
Jamie Walker
E. I. du Pont de Nemours & Co.
Lititz, PA
Wesley Whitney
Wesley Whitney
Enterprise Products
Houston, TX
Jennifer Wolff
Jennifer Wolff
Masco Cabinetry
Ann Arbor, MI